Kokie simptomai rodo, kad gali būti reikalingas Peugeot variklio remontas?

Peugeot gamina abiejų tipų vidaus degimo variklius, todėl vairuotojai gali pasirinkti savo poreikius atitinkantį agregatą. Peugeot varikliai yra gana patikimi, turi neblogus resursus ir technines charakteristikas, todėl kelyje nepajusite nepatogumų. Nepaisant teigiamų atsiliepimų, Peugeot automobiliai vis tiek genda, tokioms situacijoms reikia ruoštis iš anksto. Remiantis automobilių savininkų atsiliepimais, pirmosios problemos su Peugeot varikliais gali kilti nuvažiavus viso labo 50 tūkst. Visų pirma, jūs turite susipažinti su gedimų simptomais ir požymiais, kuriuos pastebėję sužinosite apie gedimą. Jie apima:


Kapitalinis Peugeot variklių remontas ir keitimas. Nepradėk Peugeot variklio remonto nepaskambinęs AutoEngine!


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Gedimų požymiai:

 • dinamikos sumažėjimas automobilio starto ir įsibėgėjimo metu (važiuoja, bet netraukia);
 • degalų sąnaudų padidėjimas, variklio alyvos lygio padidėjimas;
 • vibracijų, triukšmo atsiradimas veikiant šiltam varikliui;
 • paleidimo problemos;
 • trūkčiojimai, savavališkas užgesimas;
 • pilkų arba baltų dūmų atsiradimas iš išmetimo vamzdžio.

 

Šiuos ir kitus gedimo požymius gali sukelti ne vienas gedimas, o priežasčių kompleksas. Savininką gąsdinanti vibracija ne visada yra neišvengiamo kapitalinio remonto ženklas. Kartais tai atsitinka, kai lūžta variklio laikikliai (pagalvės). Didelės alyvos, degalų sąnaudos, sumažėjusios traukos ar greičio charakteristikos -  atvykite detaliai automobilio diagnostikai. Nustatysime tikrąją gedimų priežastį, pasiūlysime efektyviausią sprendimą. Variklio remontas ar kapitalinis variklio remontas Vilniuje AutoEngine - patirtis, kuria gali pasitikėti.


Peugeot varikliu remontas


Peugeot variklio diagnostika - tikslinis variklių remontas

Peugeot variklių gedimus dažnai lydi alyvos nuotekos (prakaitavimas) iš po vožtuvo gaubto.

Vidaus degimo variklio būklės tikrinimo procedūros:

 • valdymo sistemų aparatinė diagnostika, klaidų atstatymas;
 • rankinis vidaus degimo variklio bendros būklės patikrinimas;
 • kuro įrangos tikrinimas;
 • suspaudimo cilindruose matavimas;
 • alyvos siurblio našumo matavimas (alyvos slėgis);
 • endoskopinis, akustinis būklės patikrinimas;
 • išmetimo sistemos testas (CO-CH), USR sistemos patikrinimas.

Kompiuterinė automobilio diagnostika – vienintelis patikimas būdas prieš perkant automobilį nustatyti tikrąją ridą ir būklę. Reguliarus patikrinimas leidžia ankstyvoje stadijoje nustatyti vidaus degimo variklio problemas. Laiku aptikus gedimą, jo remontas apsiribos prevenciniu atsarginių dalių (žvakių, paskirstymo diržo / grandinės, stūmoklio žiedų, purkštukų) keitimu.


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Peugeot variklių kapitalinis remontas Vilniuje

Dyzeliniams Peugeot automobilių purkštukams reikia reguliarios priežiūros. Vienas iš dažnų gedimų yra korozijos pažeistų varžtų lūžimas antgalio tvirtinimo taške. Teisingai nuimti sulūžusį varžtą ir atlikti kokybišką kuro įrangos priežiūrą galima tik turint pilną įrangos komplektą. Kuro įrangos restauravimas yra subtilus ir tikslus darbas, todėl jį patikėkite tik specialistams.


AutoEngine automobilių servisas atlieka Peugeot variklių remontą laikantis gamintojo rekomendacijų. Atliekame Peugeot vidaus degimo variklių aptarnavimą, priežiūrą, kapitalinį remontą, nepriklausomai nuo darbų sudėtingumo. Diagnostika, įdėklų šlifavimas, stūmoklių, žiedų, dalių keitimas ir daug kt.


Pastebėjus neįprastą automobilio variklio veikimą, sumažėjusią galią, atsiradusius nebūdingus garsus ar iš išmetimo vamzdžio išeinančius nebūdingus dūmus, reikėtų kreiptis į specialistus. Mūsų techninis centras suremontuos bet kokio sudėtingumo Peugeot variklį, naudodamas kokybiškas atsargines dalis ir profesionalią įrangą. Dėl to visi atliekami darbai gali būti prilyginti gamyklinių reikalavimų parametrams. Jei susidūrėte su gedimu ir domitės, kiek kainuoja Peugeot variklio remontas, kreipkitės į mūsų vadybininkus ir užsiregistruokite diagnostikai. Meistrai atliks pilną mašinos apžiūrą, nustatys problemines vietas ir pasiūlys efektyvius gedimų šalinimo sprendimus.


Peugeot kapitalinis varikliu remontas VilniujeRegistracija
Internetu arba +37066038505