Nissan variklio remontas Vilniuje - AutoEngine

„Nissan“ per pastaruosius dešimtmečius buvo pripažinta Japonijos automobilių rinkos lydere; tapo vienu iš pasaulio centrų, kurio dizaino ir rinkodaros sprendimai iš esmės lemia pagrindines šio gamybos sektoriaus plėtros tendencijas.


Nepaisant to, kad iš pradžių dauguma Nissan automobilių markių buvo skirti Amerikos ir Europos rinkai, automobiliai labai greitai susilaukė gerbėjų visuose pasaulio kampeliuose. Didelis patikimumas, komfortas, stilingas dizainas ir aukščiausios klasės automobiliams gana priimtina kaina – pagrindiniai konkurenciniai pranašumai, leidę „Nissan“ vadinti pirmaujančiu automobilių gamintoju pasaulyje.


Kapitalinis Nissan variklių remontas ir keitimas. Nepradėk Nissan variklio remonto nepaskambinęs AutoEngine!


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Lietuvoje automobiliai jau seniai mėgaujasi pelnyta pagarba. Be garsios japoniškos kokybės, palyginti mažos kainos ir išskirtinio dizaino, tautiečius vilioja galingi bet ekonomiški varikliai ir puikios automobilio vairavimo savybės, puikus prisitaikymas prie visų sąlygų. Tačiau variklio remontas neišvengiamas, net tokiam patikimam gamintojui kaip Nissan. Kvalifikuotas Nissan variklių remontas Vilniuje - AutoEngine


Nissan variklio remontas

 


„Nissan“ variklio kapitalinis remontas - procedūra be kompromisų

AutoEngine - greitai ir nebrangiai atlieka bet kokius transporto priemonės priežiūros ir remonto darbus. Aukšta darbų kokybė grindžiama šiais principais:


  • Didelė patirtis atliekant aukščiausio sudėtingumo darbus.
  • Puikią autoserviso specialistų kvalifikaciją patvirtina daugybė teigiamų klientų atsiliepimų. Nissan variklio remontas atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas
  • Naudojant tik naujausią įrangą ir įrankius. Akivaizdu, kad tokios sudėtingos procedūros, kaip „Nissan“ variklio kapitalinis remontas, negali būti atliekamos skubotai, o tam reikia specialių stendų ir kompiuterinių programų. AutoEngine turi galimybę naudoti būtent tokią įrangą, kurią rekomenduoja gamintojas.
  • Atsarginių dalių prieinamumo ir geros kainos garantija. Savo arsenale turime gerus santykius su tiekėjais, kurie detales autoservisui teikia greičiau už gerą kainą.

Variklis yra bet kurio automobilio širdis, todėl variklio priežiūra ir remontas turi būti atliekami teisingai. Atsiradus net menkiausiam gedimui – triukšmui, pašaliniams smūgiams, padidėjusioms degalų sąnaudoms – reikia nedelsiant apsilankyti AutoEngine serviso dirbtuvėse bent jau diagnostikai. Paslauga yra palyginti pigi ir leidžia ženkliai sumažinti Nissan variklio kapitalinio remonto išlaidas.


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Variklio diagnostika atliekama modernia kompiuterine įranga. Patyrę specialistai atsižvelgia į japonų kompanijos variklių skirtumus ir modifikacijas. Nissan variklio remontas atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas, laikantis visų variklio parametrų standartų.


„Nissan“ variklio remontas. Tipai:

Pagrindiniai Nissan variklių remonto tipai:

  • Planinis remontas. Jis atliekamas automobilio techninės priežiūros metu nuvažiavus tam tikrą kilometražą. Dažniausiai reikia keisti diržus, reguliuoti generatoriaus ir vožtuvų darbą, keisti techninius skysčius.
  • Neplaninis Nissan variklio kapitalinis remontas. Šie darbai reikalingi atsiradus variklio gedimams. Be susidėvėjusių dalių keitimo, darbai apima ir kapitalinį remontą.
  • Skubus Nissan variklio remontas. Paslauga reikalinga dėl netikėto elektrinės dalies ar mazgo gedimo.

Po visų darbų atliekama pakartotinė diagnostika, kurios pagrindinis rezultatas parodo ar atliktas darbas atitinka rekomendacinius parametrus. Klientui išduodama oficiali autoserviso garantija, pateikiamos rekomendacijos dėl tinkamos transporto priemonės priežiūros ir eksploatavimo.


Nissan variklių remontas VilniujeRegistracija
Internetu arba +37066038505