Lexus variklių remontas Vilniuje - AutoEngine

„Lexus“ tapo sąvokų „turtas“, „prabanga“ ir „elegancija“ sinonimu. Prieš trisdešimt metų Japonijos koncerno „Toyota“ automobiliai sulaukė didžiulio populiarumo tarp JAV, taip pat tarp Azijos ir Europos gyventojų.


Kuo Lexus automobiliai patrauklūs? Pirma, jie yra naujausių technologijų ir senovės samurajų tradicijų sintezė. Antra, ypatingą pagarbą kelia didelis pravažumo ir saugumo lygis, taip pat puikus modernus elektroninis išpildymas. Žinoma, nemaža šių automobilių kaina atrodo per didelė, tačiau atsisėdęs prie transporto priemonės vairo pajunti visą jo žavesį.


Kapitalinis Lexus variklių remontas ir keitimas. Nepradėk Lexus variklio remonto nepaskambinęs AutoEngine!


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Lexus variklių remontas - populiari paslauga

Svarbus ilgalaikio Lexus naudojimo komponentas yra savalaikė priežiūra, pagrįsta profesionaliu aptarnavimu. Kaip liudija daugybė automobilių savininkų atsiliepimų, tinkama ir savalaikė Lexus automobilių priežiūra gali lemti ženkliai mažesnes išlaidas variklio remonto atveju. AutoEngine jau daug metų užsiima japoniškų automobilių „gaivinimu“, todėl mūsų specialistai gali garantuoti aukštą bet kokių operacijų – techninės priežiūros, diagnostikos, Lexus variklio remonto – kokybę.


Lexus variklio remontas

 


Autoservisas, vykdydamas veiklą, remiasi šiais principais:

 • Glaudus bendradarbiavimas su automobilių pramonės atstovais. AutoEngine turi puikią galimybę pigiai įsigyti reikiamas detales ar komponentus, reikiamus Lexus variklio remonto metu.
 • Bet kokius darbus atlikti tik su modernia įranga. Šis principas ypač taikomas tokioms sudėtingoms operacijoms kaip „Lexus“ variklio remontas, degalų sistemos diagnostika, ratų balansavimas, kai procedūros sėkmę lemia įrankių kokybė bei meistrų kompetencija.
 • Aukštas profesionalumas ir nuolatinis personalo kvalifikacijos tobulinimas. Atkreipiame dėmesį, kad kiekvienas mūsų darbuotojas pereina sunkų atrankos etapą, meistrai reguliariai mokosi specialiuose kursuose. Įgytos žinios leidžia greitai ir pigiai atlikti Lexus variklio remontą pagal visuotinai priimtus standartus.
 • Lanksti kainų politika. Ir mūsų darbuotojai, ir klientai puikiai žino, kad Lexus variklio remontas trunka keletą dienų ir reikalauja tam tikrų kapitalo investicijų. Atkreipkite dėmesį, kad variklis sudaro apie 40% automobilio kainos, todėl remontas turi būti atliekamas kompetentingai, be skubėjimo. AutoEngine - Lexus variklių remontas atliekamas maksimaliai efektyviai. Nuolatiniams klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema.

 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Kaip remontuojamas Lexus variklis?

Lexus variklio remontas yra viena sunkiausių procedūrų. Reikalingas aukštas profesionalumo lygis, puikus pasiruošimas ir kūrybiškas požiūris. Mūsų autoserviso pagrindu atliekamas trijų tipų šio gamintojo variklių remontas:


 • Einamasis Lexus variklio remontas, kuris apima smulkių gedimų, atsiradusių eksploatuojant transporto priemonę, nustatymą ir šalinimą.
 • Planinis remontas, susijęs su susidėvėjusių variklio dalių keitimu, taip pat naujo techninių skysčių užpildymu. Tokios procedūros atliekamos kas 15 tūkstančių kilometrų.
 • Lexus variklio kapitalinis remontas. Reikalingas, jei tolesnis šio įrenginio veikimas neįmanomas.

Variklio remontas: procedūra apima šiuos veiksmus:

 • Variklio diagnostika. Naudojamos specialios kompiuterinės programos, atliekama vizualinė apžiūra. Pagal mechanizmų funkcionalumo tyrimo rezultatus nustatomi visi defektai ir gedimai, kurie įrašomi į specialų techninį biuletenį. Remiantis gauta informacija, sprendžiama dėl restauravimo procedūrų atlikimo galimybių, apskaičiuojama galutinė darbų kaina.
 • Variklio išmontavimas, kuris atliekamas naudojant specialią įrangą, laikantis visų atsargumo priemonių.
 • Lexus variklio kapitalinis remontas.
 • Pakartotinė diagnostika.

Visus Lexus variklio remonto darbus mūsų autoserviso specialistai atlieka kiek įmanoma greičiau ir pagal gamintojo reikalavimus.

Lexus variklių remontas VilniujeRegistracija
Internetu arba +37066038505