BMW variklių remontas Vilniuje - Techninis centras AutoEngine

Bet kuris vokiškos markės automobilio savininkas ilgainiui gali susidurti su situacija, kai reikia remontuoti BMW variklį. Šiuo klausimu mūsų sostinės gyventojams ir svečiams gali padėti AutoEngine techninis centras, vienas geriausių BMW servisų Vilniuje. Mūsų kolektyve – labiausiai patyrę meistrai, baigę aukštesnius savo srities mokymo kursus. Jie dirba su modernia diagnostikos ir remonto įranga, kuria naudojasi oficialūs Vokietijos automobilių markės pardavėjai.


Kapitalinis BMW variklių remontas ir keitimas. Nepradėk BMW variklio remonto nepaskambinęs AutoEngine!


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Nepaisant to, kad BMW varikliai yra labai patikimi, tačiau praėjus tam tikram eksploatavimo laikotarpiui, vis tiek ateina laikas suremontuoti atskirus komponentus ir elementus. Žinoma, taip yra dėl to, kad variklyje eksploatacijos metu daugelis dalių patiria trinties jėgą, apkrovas ir palaipsniui susidėvi.


BMW variklio remontas


BMW variklio remonto tipai:

 • skubus variklio remontas;
 • neplaninis (skubus) variklio remontas;
 • planinis variklio remontas;
 • kapitalinis BMW variklio remontas.

Lietuvoje BMW krosoveriai yra paklausesni nei sedanai ir hečbekai. Tuo pačiu metu populiariausias krosoverių variklių tipas yra turbodyzelinis variklis, kuris užtikrina degalų taupymą, palyginti su benzininiais varikliais. Todėl dažnai užsakomas BMW dyzelinių variklių remontas. AutoEngine techniniame centre galite remontuoti tiek benzininius, tiek turbodyzelinius variklius. Kapitališkai suremontuotų variklių skaičius mūsų šalyje jau seniai matuojamas šimtais.


Mūsų meistrai specializuojasi visų modelių BMW automobilių remonte. Ar tai būtų BMW X5 variklio remontas, ar BMW F10 5 serijos variklio remontas, šios vokiškos markės automobilio savininkas gali būti tikras, kad su jo automobiliu variklio gedimais tvarkysis aukštos kvalifikacijos specialistas.


Diagnostikos svarba prieš remontuojant BMW variklį.

Prieš kiekvieną variklio remontą atliekama jo diagnostika. Visi šiuolaikiniai BMW modeliai ir pastarųjų 15 metų modeliai turi daugybę elektroninių variklio valdymo sistemų. Kiekvienas variklio mazgas turi jutiklius, kurie signalizuoja apie nestandartinį veikimą. Todėl kompiuterinė BMW variklio diagnostika leidžia tiksliai nustatyti gedimą.


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Pagrindiniai BMW variklio remonto darbai

BMW variklyje yra daug priedų, kurie taip pat patiria trintį, dėl kurių jie susidėvi. Remiantis mūsų patirtimi, dažniausiai taisomi šie komponentai:

 • BMW turbinų remontas;
 • BMW katalizatoriaus pašalinimas;
 • kietųjų dalelių filtro pašalinimas BMW;
 • vožtuvo koto sandariklių keitimas BMW;
 • purkštukų keitimas;
 • kompiuterių remontas;
 • BMW kuro sistemos remontas
 • bmw paskirstymo diržo keitimas

Dažniausia gedimo priežastis – nesibaigianti serija besikeičiančių automobilio savininkų. Mūsų pastebėjimais, jei automobilį vairuoja vienas savininkas, variklio gedimai būna itin reti. Todėl perkant naudotą automobilį, esant galimybei, būtina kviestis diagnostikai ir pilnai apžiūrai, o ne laukti, kol automobilis primins apie savo problemas. Taip pat automobilių savininkams reikia pasitelkti serviso specialistų eksploatavimo patarimus, kad neprireiktų rimto BMW variklio remonto, kurio kaina gali būti tikrai didelė.


AutoEngine techninio centro meistrai visada pasiruošę padėti remontuojant ir patarti. Klientų patogumui el. registracijas priimame visą parą. Į meistro rankas automobilis patenka griežtai nustatytu laiku. Klientai nesivargina stovėti eilėse ir laukti.


BMW variklių remontas VilniujeRegistracija
Internetu arba +37066038505