Mercedes-Benz variklių remontas - AutoEngine

AutoEngine servisas atlieka įvairių klasių Mercedes-Benz benzininių ir dyzelinių variklių remontą, naudojant inti kokybišką kompiuterine diagnostiką. Planinis, neplaninis, dalinis ir pilnas Mercedes variklio remontas su garantija. Taisome esamas problemas ir randame paslėptus defektus. Bet kokio sudėtingumo darbus atliekame optimaliu laiku.  Taip pat remontuojame komercines transporto priemones Mercedes-Benz Sprinter, Vito, Viano. Autoservise įdiegę visas technines priemones Mercedes variklių remontą atliekame optimaliomis kainomis.


Kapitalinis Mercedes variklių remontas ir keitimas. Nepradėk MB variklio remonto nepaskambinęs AutoEngine!


 

Registracija
Internetu arba +37066038505

 


Visų tipų variklių remontas Mercedes-Benz automobiliams Vilniuje

Mercedes-Benz automobilių varikliai yra patikimi agregatai, kurie tinkamai eksploatuodami gali tarnauti daugelį metų. Kaip rodo praktika, kapitalinis variklio remontas gali būti reikalingas nuvažiavus 200–250 tūkstančių kilometrų. Tačiau daug kas priklauso nuo degalų ir tepalų kokybės, vairavimo būdo ir transporto priemonių apkrovų bei savalaikės priežiūros. Brangaus Mercedes remonto galite išvengti, jei naudosite kokybiškus degalus ir techninius skysčius. Venkite variklio perkaitimo, venkite padidėjusių apkrovų ir laiku keiskite eksploatacines medžiagas. Pavyzdžiui, mūsų sąlygomis alyvą rekomenduojama keisti dažniau nei nurodo gamintojai.


Kada reikalingas Mercedes variklio remontas?

Būtina atlikti kompiuterinę variklio diagnostiką nuvažiavus 100 000 km. Be planinių apsilankymų, taip pat reikia atkreipti dėmesį į pirmuosius gedimų požymius ir neatidėlioti apsilankymo autoservise.


Mercedes variklio remontas


 

Pagrindiniai variklio gedimo požymiai:

  • pašalinio garso ar vibracijos atsiradimas. Susidėvėjus judančioms dalims dažnai atsiranda metalinis trinties garsas;
  • padidėjusios degalų ir alyvos sąnaudos. Jei sunaudojama daugiau nei 1 litras 1000 km, tai gali reikšti stūmoklių grupės dalių susidėvėjimą;
  • išmetamųjų dujų spalvos pasikeitimas. Melsvi arba balti dūmai taip pat gali rodyti didelį cilindrų ir stūmoklių susidėvėjimą.

Mercedes variklių remonto tipai

AutoEngine servisas remontuoja įvairių klasių Mercedes-Benz benzininius ir dyzelinius variklius, įskaitant komercinius automobilius. Priklausomai nuo techninės būklės, gali prireikti paprasto arba sudėtingo (kapitalinio) variklio remonto. Esant nedideliam susidėvėjimui, keičiamos atskiros detalės ir mazgai - stūmoklių žiedai, pagrindinis diržas. Tokio remonto kainos bus sąlyginai nedidėlės. Mūsų meistrai gali ne tik aptikti esamą žalą, bet ir išvengti rimtesnių pažeidimų. Pavyzdžiui, laiku pakeitus alyvos siurblį, galima išvengti stūmoklių grupės pažeidimų.


Mercedes variklio kapitalinis remontas – brangi paslauga. Sprendimą jį atlikti priima meistras atlikęs pilną diagnozę ir įvertinęs variklio būklę. Dažniausiai kapitalinis remontas reikalingas eksploatuojant naudotus automobilius, kurių didelė rida ir netinkamos eksploatavimo sąlygos. Darbai apima variklio išmontavimą, žiedų, stūmoklių grupės dalių ir filtrų keitimą, cilindrų bloko bei alkūninio veleno remontą. Konkretus techninių priemonių sąrašas nustatomas individualiai. Priklausomai nuo sudėtingumo, Mercedes variklio kapitalinis remontas gali užtrukti keletą dienų.


Mercedes variklių remontas VilniujeRegistracija
Internetu arba +37066038505